Kommande matcher
APRIL 2017
 
29
09:00
lör
09:00    
Flickor 03, Lundbystrand 2
Innebandyföreningen Backadalen - Pixbo Wallenstam IBF  -      
29
09:00
lör
09:00    
Flickor 04/05, Lillkärrshallen
 
- Innebandyföreningen Backadalen  -      
29
09:30
lör
09:30    
Flickor 00-02, Lundbystrand 3
FBC Uppsala - Innebandyföreningen Backadalen  -      
29
10:00
lör
10:00    
Herrjuniorer, Lundbystrand 4
Sandö IBK - Innebandyföreningen Backadalen  -      
29
10:00
lör
10:00    
Pojkar 06, Kärra sporthall
Lindome - Innebandyföreningen Backadalen  -      
29
10:30
lör
10:30    
Flickor 03, Lundbystrand 2
Innebandyföreningen Backadalen - FBC Lerum  -      
29
11:40
lör
11:40    
Flickor 00-02, Lundbystrand 2
Innebandyföreningen Backadalen - Lindome IBK  -      
29
12:10
lör
12:10    
Pojkar 06, Kärra sporthall
Floda svart - Innebandyföreningen Backadalen  -      
29
12:40
lör
12:40    
Flickor 03, Lundbystrand 2
Frederikshavn Blackhawks - Innebandyföreningen Backadalen  -      
29
13:40
lör
13:40    
Herrjuniorer, Lundbystrand 4
Innebandyföreningen Backadalen - Svenljunga IBK  -      
29
14:50
lör
14:50    
Pojkar 01, Lillekärrshallen - GBG CUP
Backadalen VIT - Pixbo  -      
29
15:30
lör
15:30    
Pojkar 01, Lundbystrand 5 - GBG CUP
Backadalen RÖD - Salem  -      
29
15:30
lör
15:30    
Pojkar 03, Lundbystrand 1
 
Innebandyföreningen Backadalen - IBF Älvstranden  -      
29
17:30
lör
17:30    
Pojkar 01, Lundbystrand 2 - GBG CUP
Backadalen RÖD - Marstrand  -      
29
18:10
lör
18:10    
Pojkar 03, Lundbystrand 1
Snarøya Sportsklub - Innebandyföreningen Backadalen  -      
29
18:40
lör
18:40    
Pojkar 01, Lillekärrshallen - GBG CUP
Backadalen VIT - Lerum  -      
29
20:10
lör
20:10    
Pojkar 01, Lundbystrand 3 - GBG CUP
Surte - Backadalen RÖD  -      
29
20:10
lör
20:10    
Pojkar 03, Lundbystrand 1
Innebandyföreningen Backadalen - AIK  -      
29
21:50
lör
21:50    
Pojkar 01, Lillekärrshallen - GBG CUP
Svedala - Backadalen VIT  -      
30
08:30
sön
08:30    
Pojkar 01, Lundbystrand 4 - GBG CUP
 
Norrköping - Backadalen RÖD  -      
30
09:00
sön
09:00    
Flickor 00-02, Lundbystrand 1
Innebandyföreningen Backadalen - IBF Linköping   -      
30
09:30
sön
09:30    
Pojkar 03, Lundbystrand 5
IK Zenith 1 - Innebandyföreningen Backadalen  -      
30
10:40
sön
10:40    
Pojkar 01, Lundbystrand 3 - GBG CUP
Backadalen RÖD - Lerum  -      
30
11:10
sön
11:10    
Flickor 04/05, Lillkärrshallen
 
- Innebandyföreningen Backadalen  -      
30
11:10
sön
11:10    
Herrjuniorer, Lundbystrand 2
Innebandyföreningen Backadalen - Vaxholms IBF  -      
30
12:10
sön
12:10    
Pojkar 03, Lundbystrand 4
Innebandyföreningen Backadalen - IBK Vänersborg  -      
30
12:10
sön
12:10    
Pojkar 06, Kärra sporthall
Innebandyföreningen Backadalen - FBc Lerum   -      
30
12:40
sön
12:40    
Herrjuniorer, Lundbystrand 2
Innebandyföreningen Backadalen - Tunet IBK  -      
30
13:50
sön
13:50    
Flickor 03, Backatorpshallen
Lindås Waves IBK - Innebandyföreningen Backadalen  -      
30
15:20
sön
15:20    
Pojkar 06, Kärra sporthall
Innebandyföreningen Backadalen - Floda  -      
30
16:10
sön
16:10    
Flickor 03, Lundbystrand 2
Innebandyföreningen Backadalen - Tunet IBK  -      
30
18:40
sön
18:40    
Pojkar 01, Lundbystrand 1 - GBG CUP
Backadalen VIT - Salem  -      
30
21:10
sön
21:10    
Pojkar 01, Lundbystrand 5 - GBG CUP
Linköping - Backadalen VIT  -      

  Fler kommande matcher >>

Spelade matcher
APRIL 2017
 
23
16:20
sön
16:20    
Flickor 00-02, Lindälvshallen
Varla IBK - Innebandyföreningen Backadalen  -      
23
15:30
sön
15:30    
Pojkar 01, Almås - MUC
Ajer - Backadalen VIT2  -  8  
23
13:00
sön
13:00    
Pojkar 01, Skånhälla - MUC
Backadalen VIT - Alingsås3  -  1  
23
11:50
sön
11:50    
Pojkar 01, Stretered - MUC
Backadalen SVART - Pixbo0  -  4  
23
09:00
sön
09:00    
Flickor 04/05, Katrinebergskolan
 
- Innebandyföreningen Backadalen  -      
22
16:15
lör
16:15    
Pojkar 01, Skånhälla
Linköping IBF - Backadalen SVART1  -  4  
22
16:15
lör
16:15    
Pojkar 01, Stretered
Pixbo Wallenstam - Backadalen VIT5  -  1  
22
13:15
lör
13:15    
Pojkar 01, Skånhälla
Backadalen SVART - Ajer IBK4  -  2  
22
09:30
lör
09:30    
Flickor 04/05, Katrinebergskolan
Lindås - Innebandyföreningen Backadalen  -      
21
20:15
fre
20:15    
Pojkar 01, Stretered
Backadalen VIT - FBC Lerum2  -  5  

  Fler spelade matcher >>
 
Sociala medier
Anslagstavlan
Samarbetspartners