Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
IBF BACKADALEN
Tillsammans Ansvar Glädje - T A G

STYRELSEN

Innebandyföreningen Backadalens nuvarande styrelse valdes på det ordinarie årsmötet den 18 juni 2019. Nedan ser du vilka som ingår i styrelsen för verksamhetsåret 2019/2020 och kontaktuppgifterna till dessa. Har du några frågor så kan du kontakta föreningens kansli eller vända dig till styrelsemedlemmarna personligen. Du kan också nå samtliga styrelsemedlemmar via den gemensamma e-postadressen:  styrelsen@backadalen.nu

 

Om du tycker att du själv eller någon du känner bör ta plats i styrelsen inför kommande verksamhetsår kan du nominera denne till valberedningen genom att skicka ett mejl till: valberedning@backadalen.nu   Valberedningen består av Kristian Strande (sammankallande), Stefan Jungegård och Jeanette Bergström.




Kristian Svensson

ORDFÖRANDE

Tel. 0704 - 80 05 49

E-post: kristian@backadalen.nu



Birgitta "Bittan" Nyberg

VICE ORDFÖRANDE

Tel. 0738 - 53 63 26

E-post: bittan@backadalen.nu



Gunnel Hellgren

KASSÖR

Tel. 0708 - 63 64 12

E-post: gunnel@backadalen.nu


Jenny Höglund

SEKRETERARE

Tel. 0739 - 30 98 89

E-post: jenny@backadalen.nu



Magnus Bjureblad

LEDAMOT

Tel. 0702 - 33 69 78

E-post: magnus@bjureblad.com



Bengt Palm

LEDAMOT

Tel. 0705 - 52 55 11

E-post: bengt@backadalen.nu



Fredrik Ohlsson

LEDAMOT

Tel. 0723 - 58 20 20

E-post: f.ohlsson@telia.com



Jonas Larsson

SUPPLEANT

Tel. 0739 - 40 03 31

E-post: jonas@backadalen.nu

 
På gång
PARTNERS / SPONSORER
Sociala medier
Anslagstavlan
SAMARBETSPARTNERS