Nu har vi öppnat upp anmälan till säsongen 2020/21. Gå in och registrera er!
Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
IBF BACKADALEN
Tillsammans Ansvar Glädje - T A G

STYRELSEN

Innebandyföreningen Backadalens nuvarande styrelse valdes på det ordinarie årsmötet den 25 juni 2020. Nedan ser du vilka personer som ingår i styrelsen för verksamhetsåret 2019/2020, samt deras kontaktuppgifter.  Har du allmänna frågor om föreningen så kan du kontakta föreningens kansli. Du kan också nå samtliga styrelsemedlemmar via den gemensamma e-postadressen:  styrelsen@backadalen.nu

 

Ledamöterna väljs på årsmötet och nomineras av föreningens valberedning Om du tycker att du själv eller någon du känner bör ta plats i styrelsen inför kommande verksamhetsår kan du nominera denne till valberedningen. Kontaktuppgifter till valberedningen hittar du här.



Kristian Svensson

ORDFÖRANDE

Tel. 0704 - 80 05 49

E-post: kristian@backadalen.nu



Birgitta "Bittan" Nyberg

VICE ORDFÖRANDE

Tel. 0738 - 53 63 26

E-post: bittan@backadalen.nu



Gunnel Hellgren

KASSÖR

Tel. 0708 - 63 64 12

E-post: gunnel@backadalen.nu



Fredrik Ohlsson

SEKRETERARE

Tel. 0723 - 58 20 20

E-post: fredrik@backadalen.nu



Magnus Bjureblad

LEDAMOT

Tel. 0702 - 33 69 78

E-post: magnus@backadalen.nu


Jenny Höglund

LEDAMOT

Tel. 0739 - 30 98 89

E-post: jenny@backadalen.nu



Christer Dalgren

LEDAMOT

Tel. 0702 - 85 49 93

E-post: christer@backadalen.nu



Tobias Davidsson

1:e SUPPLEANT

Tel. 0702 - 01 59 20

E-post:  tobias@backadalen.nu



Jonas Larsson

2:e SUPPLEANT

Tel. 0739 - 40 03 31

E-post: jonas@backadalen.nu

REVISORER
 


Jeanette Bergström

REVISOR

Tel. 0707 - 34 82 40

E-post: jeanettebergstrom1@hotmail.com



Pontus Carlsson

REVISORSUPPLEANT

Tel. 0707 - 34 82 40

E-post:  carlsson85@hotmail.com

 
På gång
PARTNERS / SPONSORER
Sociala medier
Anslagstavlan
SAMARBETSPARTNERS