Föreningen har flyttat kansliet till Tuve Sporthall och har bytt till tel. 0722 - 526696
Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Styrelsen

Innebandyföreningen Backadalens nuvarande styrelse valdes på det ordinarie årsmötet den 19 juni 2018. Nedan ser du vilka som ingår i styrelsen för verksamhetsåret 2018/2019 och kontaktuppgifterna till dessa. Har du några frågor så kan du kontakta föreningens kansli eller vända dig till styrelsemedlemmarna personligen. Du kan också nå samtliga styrelsemedlemmar via styrelsen@backadalen.nu.

 

Om du tycker att du själv eller någon du känner bör ta plats i styrelsen inför kommande verksamhetsår kan du nominera denne till styrelsen genom formuläret "Styrelsenominering" i menyn till vänster.



Jörgen Odh

ORDFÖRANDE





Jonas Larsson

VICE ORDFÖRANDE

Tel. 0739 - 40 03 31

E-post: jonas@backadalen.nu



Gunnel Hellgren

KASSÖR

Tel. 0708 - 63 64 12

E-post: gunnel@backadalen.nu


Jenny Höglund

SEKRETERARE

Tel. 0739 - 30 98 89

E-post: jenny@backadalen.nu



Kristian Svensson

LEDAMOT

Tel. 0704 - 80 05 49

E-post: kristian@backadalen.nu



Bengt Palm

LEDAMOT

Tel. 0705 - 52 55 11

E-post: bengt@backadalen.nu



Birgitta "Bittan" Nyberg

LEDAMOT

Tel. 0738 - 53 63 26

E-post: bittan@backadalen.nu



Pontus Carlsson

SUPPLEANT

Tel. 0737 - 14 90 96

E-post: pontus@backadalen.nu

 
På gång
Sociala medier
Anslagstavlan
Huvudsponsorer
Sponsorer
Samarbetspartners