SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
HJ

Matcher
SEPTEMBER 2021
 
19
14:00
sön
14:00    
Tuve Sporthall
IBF Backadalen/IBF Älvstranden - Lindome IBK2  -  10
 
30
19:00
tor
19:00    
Ale Kulturrum
Ale IBF - IBF Backadalen/IBF Älvstranden4  -  3  
OKTOBER 2021
 
02
12:00
lör
12:00    
Tuve Sporthall
IBF Backadalen/IBF Älvstranden - IBK Kungälv4  -  12
03
17:15
sön
17:15    
Kastellegårdshallen
Ibk kungälv - IBF Backadalen  -      
 
08
18:45
fre
18:45    
Tuve Sporthall
IBF Backadalen/IBF Älvstranden - Kärra IBK / Floda IBK3  -  11
09
12:00
lör
12:00    
Tuve Sporthall
IBF Backadalen HJ Röd - IK Zenith HJ Grön4  -  5  
09
14:45
lör
14:45    
Tuve Sporthall
IBF Backadalen HJ Svart - Kärra IBK P073  -  5  
 
17
15:40
sön
15:40    
Kastellegårdshallen
IBK Kungälv P06 Vit - IBF Backadalen HJ Svart1  -  7  
 
22
20:00
fre
20:00    
Salming Arena
Lindås Rasta IBK - IBF Backadalen/IBF Älvstranden14  -  0  
23
13:30
lör
13:30    
Tuve Sporthall
IBF Backadalen HJ Svart - Mölndals IBF U158  -  4  
 
31
15:00
sön
15:00    
Tuve Sporthall
IBF Backadalen HJ Röd - IBK Göteborg / IBK Bergum U162  -  6  
NOVEMBER 2021
 
07
17:45
sön
17:45    
Idrottshallen, Viskafors
Fristads GoIF - IBF Backadalen/IBF Älvstranden6  -  1  
 
09
18:15
tis
18:15    
Salming Arena
Lindås Rasta IBK HJ - IBF Backadalen HJ Röd8  -  1  
13
12:20
lör
12:20    
Tuve Sporthall
IBF Backadalen HJ Svart - Floda IBK P065  -  4  
14
19:30
sön
19:30    
Tuve Sporthall
IBF Backadalen/IBF Älvstranden - Mölndals IBF4  -  7  
 
17
20:20
ons
20:20    
Björlanda Idrottshall
IK Zenith - IBF Backadalen/IBF Älvstranden11  -  0  
20
13:15
lör
13:15    
Wallenstam Arena A
Pixbo Wallenstam IBF - IBF Backadalen/IBF Älvstranden21  -  3  
21
15:10
sön
15:10    
Almåshallen A
Lindome IBK HJ Grön - IBF Backadalen HJ Röd4  -  5  
21
16:35
sön
16:35    
Partillebohallen
FBC Partille U15 1 - IBF Backadalen HJ Svart15  -  1  
 
25
21:00
tor
21:00    
Tuve Sporthall
IBF Backadalen HJ Röd - Särö IBK U162  -  5  
28
10:00
sön
10:00    
Tuve Sporthall
IBF Backadalen HJ Röd - Träslövsläge IF HJ7  -  4  
DECEMBER 2021
 
04
18:30
lör
18:30    
Salming Arena
Lindås Rasta IBK P06 Svart - IBF Backadalen HJ Svart5  -  6  
 
11
18:30
lör
18:30    
Tuve Sporthall
IBF Backadalen HJ Svart - FBC Lerum Utveckling Vit12  -  4  
12
12:30
sön
12:30    
Ale Kulturrum
Ale IBF HJ Blå - IBF Backadalen HJ Röd7  -  2  
 
14
19:40
tis
19:40    
Wallenstam Arena B
IBF Backadalen HJ Röd - Pixbo Wallenstam IBF HJ 4  -  4  
15
20:15
ons
20:15    
Lundbystrand 1
IBF Backadalen/IBF Älvstranden - Lindås Rasta IBK2  -  1  
18
14:15
lör
14:15    
Hedenskolans Idrottshall
Öckerö IBK P05-07 Blå - IBF Backadalen HJ Svart  -      
19
13:30
sön
13:30    
Tuve Sporthall
IBF Backadalen HJ Röd - Kärra IBK HJ4  -  9  
 
21
19:40
tis
19:40    
Wallenstam Arena B
IBF Backadalen HJ Svart - Pixbo Wallenstam IBF P07/06 Blårävar3  -  10
JANUARI 2022
 
14
18:45
fre
18:45    
Qvisthallen
FBC Partille - IBF Backadalen/IBF Älvstranden  -      
16
15:00
sön
15:00    
Kastellegårdshallen
IBK Kungälv Herrjuniorer - IBF Backadalen HJ Röd  -      
 
19
20:00
ons
20:00    
Rydsbergshallen
FBC Lerum Utveckling - IBF Backadalen/IBF Älvstranden  -      
22
12:00
lör
12:00    
Tuve Sporthall
IBF Backadalen/IBF Älvstranden - IBK Alingsås  -      
22
15:30
lör
15:30    
Tuve Sporthall
IBF Backadalen HJ Röd - FBC Lerum Utveckling Svart  -      
 
28
19:00
fre
19:00    
Tuve Sporthall
IBF Backadalen/IBF Älvstranden - IBK Göteborg   -      
29
18:30
lör
18:30    
Tuve Sporthall
IBF Backadalen HJ Röd - Dingle AIK P04/05  -      
FEBRUARI 2022
 
06
18:20
sön
18:20    
Bergumsskolan
IBK Bergum / IBK Göteborg HJ - IBF Backadalen HJ Röd  -      
 
11
20:00
fre
20:00    
Almåshallen A
Lindome IBK - IBF Backadalen/IBF Älvstranden  -      
 
20
19:30
sön
19:30    
Tuve Sporthall
IBF Backadalen/IBF Älvstranden - Fristads GoIF   -      
 
26
17:00
lör
17:00    
Aktiviteten A-Hall
Mölndals IBF - IBF Backadalen/IBF Älvstranden  -      
27
10:30
sön
10:30    
Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
Utbynäs SK HJ - IBF Backadalen HJ Röd  -      
MARS 2022
 
02
20:30
ons
20:30    
Lundbystrand 1
IBF Backadalen/IBF Älvstranden - IK Zenith  -      
04
19:00
fre
19:00    
Tuve Sporthall
IBF Backadalen/IBF Älvstranden - Pixbo Wallenstam IBF  -      
05
18:00
lör
18:00    
Tuve Sporthall
IBF Backadalen HJ Röd - IBK Kungälv Herrjuniorer  -      
 
13
12:30
sön
12:30    
Lerum Arena C
FBC Lerum Utveckling Svart - IBF Backadalen HJ Röd  -      
 
20
14:00
sön
14:00    
Munkedals Idrottshall
Dingle AIK P04/05 - IBF Backadalen HJ Röd  -      
 
27
19:30
sön
19:30    
Tuve Sporthall
IBF Backadalen HJ Röd - IBK Bergum / IBK Göteborg HJ  -      
APRIL 2022
 
09
11:00
lör
11:00    
Tuve Sporthall
IBF Backadalen HJ Röd - Utbynäs SK HJ  -      
 
Anslagstavlan
PARTNERS / SPONSORER
Sociala medier
Anslagstavlan
SAMARBETSPARTNERS